PIRKŠANAS UN PĀRDOŠANS NOTEIKUMI

Visi darījumi starp klientu un www.nokraso.lv pakļaujas 28.05.2002. MK noteikumiem Nr.207 “Noteikumi par distances līgumu”. Strīdu gadījumā www.nokrāso.lv respektē Patērētāju tiesību aizsardzības centra lēmumu.

PASŪTĪJUMA APSTIPRINĀJUMS

Tiklīdz Jūsu pasūtījums būs reģistrēts mūsu sistēmā, Jūs saņemsiet apstiprinājumu uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Lūdzu nekavējoties pārbaudiet apstiprinājumu, kļūdas gadījumā ziņojiet pa klientu apkalpošanas tālruni 67703038 vai rakstiet e-pastu uz pasutijums@eskaro.com.

Pēdējā iespēja, kaut ko grozīt ir brīdis, kad jau ir sākusies Jūsu pasūtījuma nokomplektēšana.

Ja Jūsu izvēlētais produkts nav pieejams pasūtījuma brīdī, mēs ar Jums sazināsimies un vienosimies par Jums ērtāko risinājumu.

PIEGĀDES LAIKS

Preces piegāde notiks 1-2 darba dienas reģionā, bet Rīgā 1 dienas laikā pēc tam, kad nokrāso.lv klientu konsultants Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

PIEGĀDE

Saņem preces ar tirdzniecības pārstāvi jebkurā vietā Latvijā – piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt savās mājās.

www.nokraso.lv piegādēm izmanto savu transportu. Kompānijas pārstāvis ar Jums sazināsies, lai vienotos par piegādes laiku. Piegādes brīdī Jums vai Jūsu pārstāvim ir jāatrodas piegādes adresē.

Sūtījums tiek piegādāts uz klienta norādīto adresi darba dienās no 08:30 līdz 17:00

Sūtījums tiek nodots:

 • Fiziskām personām – tikai pavadlapā norādītajai personai vai citai personai, kas var uzrādīt saņēmēja personu apliecinoša dokumenta oriģinālu vai notariāli apstiprinātu pilnvaru, kurā saņēmējs pilnvaro personu saņemt sūtījumus.
 • Juridiskām personām – pavadlapā norādītajai kontaktpersonai vai citam saņēmēja norādītajā adresē esošam uzņēmuma pārstāvim (sekretāre, administrators utt.), kas parakstās par sūtījuma saņemšanu uz dokumenta (pavadzīme vai saņemšanas veidlapa).
 • Sūtījumu, svarā virs 31.5kg, izkraušanu nodrošina saņēmējs, mūsu pārstāvim piedaloties izkraušanā.

  Saņēmējs pieņemot sūtījumu, nedrīkst nepamatoti aizkavēt nokraso.lv pārstāvi. Pretējā gadījumā tiks aprēķināta papildus maksa par dīkstāvi. Ja nokraso.lv pārstāvis tiek aizkavēts ilgāk par 10 minūtēm, tad sākot ar 1. minūti – 2.50 Eur par katrām 10 minūtēm.

  Sūtījuma piegādes brīdī, saņēmējs nokraso.lv pārstāvja klātbūtnē novērtē sūtījuma ārējo iepakojumu. Bojātu vai trūkstošu sūtījuma vienību gadījumā saņēmējs brīdina mūsu pārstāvi un sastāda bojājuma aktu uz vietas, nofotogrāfējot faktu. Pēc klienta pieprasījuma papildus var tikt sastādīts bojājumu akts papīra formātā.

  nokraso.lv pārstāvis pārbauda sūtījuma satura atbilstību pēc preču pavadzīmes-rēķina vai citu sūtījumam pievienota dokumenta, kopā ar sūtījuma saņēmēju.

  Sūtījums tiek uzskatīts par piegādātu, kad saņēmējs parakstījes uz www.nokraso.lv sūtījuma pavadokumenta. Ja saņēmējs atsakās norādīt savu vārdu, uzvārdu un atsakās parakstīt piegādes apstiprinājumu, sūtījums netiek izsniegts.

  Gadījumos, kad saņēmējs atsakās pieņemt sūtījumu vai sūtījumu neizdodas piegādāt citu iemeslu dēļ, mūsu pārstāvis veic atzīmi par atteikuma iemesliem.

  Nepiegādātais sūtījums tiek nogādāts atpakaļ noliktavā, par ko tiek informēts klients.

  Bezmaksas preču saņemšana pieejama nokraso.lv noliktavā (vienmēr pārliecinieties iepriekš par preces pieejamību).

  CENASVisās www.nokraso.lv norādītajās cenās ir iekļauts PVN.Mainoties ražošanas izmaksām, cenas var bez brīdinājuma mainīties. Pasūtītajām precēm cenas, protams, nemainās.

  Saņem pasūtījumu mājās:

  Vieta: Rīga Latvija

  Piegādes izmaksas: līdz 4 kg - 3.99 eur 4-18 kg - 4.99 eur18-30 kg - 6.99 eur virs 30 kg - 10.99 eur

  Apmaksā internetbankā, ar bankas pārskaitījumu vai uz vietas kurjeram ar skaidru naudu.

  APMAKSA, NORĒĶIĀNŠANĀS

  • ar pārskaitījumu uz www.nokraso.lv kontu (apmaksu lūdzu veikt tikai pēc rēķina saņemšanas pa e-pastu) 
  Sia "Krāsu Ekspresis"

  Reģ.  Nr.40103420600

   Konts (EUR): LV76HABA0551030814676

  AS SWEDBANK, HABALV22

  ATTEIKUMA TIESĪBAS UN GARANTIJA

  Jūs varat izmantot atteikuma tiesības 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas.  Ja Jūs izmantojat atteikuma tiesības un tas nav saistīts ar attiecīgās preces vai pakalpojuma atbilstību līguma noteikumiem, tad Jūsu pienākums ir segt izmaksas, kas saistītas ar preces atgriešanu.

  Diemžēl nevaram piemērot atteikumu tiesības sekojošos gadījumos:

 • ja iegādājaties tonētas krāsas. Šie produkti ir sagatavoti individuāli katram klientam.
 • produktiem, kuriem iepakojums ir atvērts vai bojāts. Ieteicams ar preci apieties saudzīgi.
 • Sazinieties ar mums pirms atgriežat preci.

  DATU AIZSARDZĪBA

  Pasūtot preci pie www.nokraso.lv, Jūsu dati tiek saglabāti. Mēs, bez Jūsu piekrišanas, neizdodam datus trešai personai. Saskaņā ar fizisko personu datu likumu Jums ir tiesības iepazīties ar saglabātiem datiem un pēc nepieciešamības veikt grozījumus.

  Neskaidrību gadījumā

  Zvaniet : 27788058  ||  Rakstiet : pasutijums@eskaro.com  ||  Sekojiet sociālajos tīklos : Facebook

  0

   .